Andy: No neviem, ale súčasný stav je len preto, že zastávka je daná tak, že sa tam dva vozy nezmestia. Avšak to sa dala prerobiť zastávka tak aby voz zostal stáť v jazdnom pruhu. Na jednej strane sa rozčulujeme, že nie je preferencia MHD, a že vozy majú príliš veľkú jazdnú dobu a na druhej nám nevadí, že sa predĺži trom linkám.
"Ty proste admin nebudes ani cez moju mrtvolu." -krása. Teraz si sa prejavil, vydal si premisu a znej sa už nedá odbočiť a nijak nepripúšťaš, že človek má právo psychického vývinu a že v 12 rokoch uvažuje úplne inač ako v tvojich 17. Proste Mat3j, nech sa akokoľvek zmení, nemá šancu. A ty chceš nejako ovplyvňovať MHD, keď dokážeš odrádzať potencionálneho obhajovateľa MHD, ktorý na základe tvojich výrokov môže raz prejsť do IAD?!
"Ty proste admin nebudes ani cez moju mrtvolu." -krása. Teraz si sa prejavil, vydal si premisu a znej sa už nedá odbočiť a nijak nepripúšťaš, že človek má právo psychického vývinu a že v 12 rokoch uvažuje úplne inač ako v tvojich 17. Proste Mat3j, nech sa akokoľvek zmení, nemá šancu. A ty chceš nejako ovplyvňovať MHD, keď dokážeš odrádzať potencionálneho obhajovateľa MHD, ktorý na základe tvojich výrokov môže raz prejsť do IAD?!


J
Inak ja tomu dosť nerozumiem. Prečo NP vozy, ktoré majú flaše na plyn na streche urazia bez naplnenia viac km ako tie naše prerobené Karosy, ktoré majú na to obrovský priestor pod podlahou a musia ísť často v priebehu dňa dopĺnať.
A to nabudúci rok by ich malo byť ďalších 70. Aspoň čo som počul.
Re #14557 Z: Skvelé
Keďže tú máme prvý sniežik, chcel by som poprosiť, aby ľudia, o chodia odhŕnať sneh zo zastávok, ho nezhŕňali na cestu pod kola busom, bo keď je ho viac, majú problém sa odtiaľ vyškrabať. Je to taký začaroaný kruh. Príde pluh, dá sneh na chodník, potm príde ZP tí ho zhrabnú na cestu a bus je na tom na čom bol pred pluhom.