Pokial mam ja informacie tak je povolena 50 km/h pre elektricky, ale tolerovalo sa do 60 km/h. Ale najnovsia zabava je meranie rychlosti napr, v Dubravke, kde vraj nebola tolerovana ani 50,8 km/h. Vela vodicov z Juraku i z Krasnan by vam o tom vedelo rozpravat.
),1310,1318, a mnohe ine vydobytky vyspelej civilizacie.
) Je to taka malicka kolajnicka (dlha asi 25cm) z kazdej strany ohranicena velkou prasklinou a navrchu vyzera ako skrceny alobal...
)
...a s cistiacou catou
COLOR