Sorry, zas flood, ale zabudol som napisat, ze 7942 pred asi tyzdnom na 11 mal pretoceny zadny transparent na "TUNEL"
Konecne som zase videl dake BROSE v akcii 
Jo a v 3612 vobec nepocut vzduch ked zatvara/otvara dvere
DA SA TO SPRAVIT!!!
Konecne som zase videl dake BROSE v akcii 
Jo a v 3612 vobec nepocut vzduch ked zatvara/otvara dvere
DA SA TO SPRAVIT!!!
.
-trnka-
Bud rad, ze nieco svieti, pretoze aj ked vsetko funguje, vodici elektriciek niekedy s radostou vypinaju osvetlenie este v tuneli. Oni v kabine uz svetlo maju, tak preco by sa malo svietit v celom voze, ze.