Darro: a najhorsie je, ked sa takemuto ohladuplnemu ujde nejedna nadavka od cestujucich. Raz som isiel na 37-cke a vodic pockal kym z 30-ky nastupili ludia mal asi 20 sekund dlhsie otvorene dvere a jeden stary chlap povedal: "co do p... uz nejde, zasa zmeskam do r.... ". Oplati sa pri takychto ludoch byt ohladuplny? Ako si nanho mohol dovolit nadavat?!

neo
http://imhd.sk/ba/index.php?w=3023ef2f302523ea&&l=21&x=642253090823
sa vyskytuje anmalia: ked si zmenim velkost cp, tak rovnako sa zmeni aj autorstvo pod ciarov :))))