Hee no vcera (4.3. cca o 1730-1800) som siel dalsou 6-kou elinou a zase zadny vozen 7736 - podobne ako 7782 - grc. No nemyslim si, ze by ich bolo treba rovno mlatit, staci, keby sa to normalne kvalifikovalo ako tretny cin - ziaden priestupok, ci co - proste 1 rok natvrdo.
He no ked som siel tou sestkou, tak som videl, teraz neviem, ci cistu, alebo cerstvo namalovanu, resp. zgeneralkovanu 4507 - myslim, ze sa vyrovna 4510 v dobe, ked bola 10-ka nova
He no ked som siel tou sestkou, tak som videl, teraz neviem, ci cistu, alebo cerstvo namalovanu, resp. zgeneralkovanu 4507 - myslim, ze sa vyrovna 4510 v dobe, ked bola 10-ka nova

d3k0
tr3mp / Annndy008> Este horsie vyzera voz 7750, tam sa uz clovek boji nastupit. Skoda, ze zakon nedovoluje urobit nejake komando, ktore by po nociach cestovalo a dobre zmlatilo takychto debilov. Som sice proti nasiliu, ale co je moc, to je moc. Hlavne ked som minule videl, ze ti dementi postriekali elinu aj na celnom skle...