Vcera ten 26XX, co som uvadzala v 78kovej vyprave, bol 2606(1):o)
2624-tak ten sa vydaril!
Svizko zrychluje, neprehrieva zvnutra vlek, je sviezi, lahko ovladatelny, dobre brzdi, krasne sedi v zakrutach a prevodovka plynule radi-NADHERA!!!
:o)
2624-tak ten sa vydaril!
Svizko zrychluje, neprehrieva zvnutra vlek, je sviezi, lahko ovladatelny, dobre brzdi, krasne sedi v zakrutach a prevodovka plynule radi-NADHERA!!!
:o)
Ten voz vzdy letel ako vietor-teraz je tazkopadny, tazko akceleruje..je sice v zabehu po vymene motora-ale cely je taky-- spravne slovo, spravne slovo - bolestny

J
Vozovňa v Janikovom dvore je naplanovaná spolu s tou v Dúbravke podľa koncepcie do roku 2007. Avšak ako to zase dopadne?!
si: Ak by 91 obchádzala Jarovce a 191 bola celodenná, tak Rusovčania 191 prestanú využívať už len kvôli rýchlosti prepravy.Takže 91 by bola maxi plná a 191 by vozila vzduch. ďalej ľudia z Čunova, ktorý by chceli ísť do Rusoviec, by museli prestupovať. Myslím si, že by to prinieslo viac zlého ako dobrého.