Na linke c.34 je prave 2013 asi ako ZV ale tabulu som nevidel. Teraz niekde na Sancovej .
Potom som si to nastavil ako pozadie. Takze ak mas taku nokiu tak mozes skusit nieco take spravit
mat take citaro ako pozadie...


(kebyze sa ta babenka vozi cele kolo,tak by mozno doslo k tragedii)
N/A