tie organizácie by som krute poslal do P... už mi lezú na nervy, furt sa len montujú do všetkého a riešenie žiadne! Nooo, fajn, tak aspoň keby pracovali a starali sa o seba, nešpatili by L61
Bolo by to fajn, len je to nereálne. Ihneď by nastúpili rôzne organizácie na ochranu ľudských práv, nemôžeš len tak "pozbierať" nejakých no...ako to nazvať...ako odpad, aj keď to odpad vlastne je, nemôžeš ich nútiť pracovať. A tá ubytovňa-noclaháreň je pri letisku ?
kukal som to 2x a a voz 2360/9 na 50 ani raz nezastavil na novej polohe zastavky haburska. A okrem toho ludi kt. cakali na novej polohe nepockal. Co s takymito sofermi?
Marek1978 nepis sem hluposti prosim 68/1 nieje 4230 ale 68/4 je 4230 a 68/1 mal byt 4239 len pri vyjazde sa pokazil a nahradil ho 4810 tak isto pise TomJ ze bola odtlacena 7751/58 dalsia blbost bud je to 7751/52 alebo 7757/58. velka vdaka
7807+08 zrejme z linky 9 to ukoncila na zastavke PKO smer Karlovka ako Porucha vozidla o cca 11.15. Neskor ju nakuplovala a odtlacila 7751+58 z linky 1/1.
pozbierať ich, zaevidovať a dať im robotu vo firme, ktorá robí čistiace práce, t.j. boli by aj na hl.st. ale iba ako zametači nástupíšť, či priestoru pred staničnou halou s výhľadom na to, že keď sa bude rekonštruovať celé predstaničné nám., tak ich stavebná firma zamestná na pomocné práce aspoň 8h po 5dní v týždni a nebudú mať ani energiu nasávať. Neviem či existuje nejaká ubytovňa aj pre bezdomovcov, tak tam im dať miesto trvalého pobytu a tam sa budú musieť každý deň hlásiť v triezvom stave, kto nie tak budú sankcie. Vyzerá to síce ako buzerácia ale je to v ich záujme : pracovali by, nešpatili by verejné priestranstvá, na ubytovni by mali možnosť najesť sa a osprchovať, prespať a po čase by si našli aj lepšiu prácu možno keby sa v nich dačo pohlo, že chcú žiť lepšie.
Veď ja s tebou plne súhlasím, lenže prax je taká, že sa z daného miesta vykážu a o chvíľu sú tam znova, nemôžeš im to zakázať. A pokuty od nich vymáhať? Absolútne nemožné, veď polovica z nich nemá ani OP, nemajú nič, iba tie zvieratká, smrad a pár igelitiek s čučom a bordelom. Poviem ti to tak, sú nepostihnuteľní, lepšie ako poslanecká imunita.
keď znečisťujú okolie a znepríjemňujú svojím vzhľadom a zápachom "pobyt" na stanici ostatným osobám, tak prečo ich odtiaľ nevykázať, hlavne keď sa pri každom z nich váľa flaša s alkoholom. Sakra veď to nie je normálne, nech sa odpracú niekam inam, prečo práve na hlavnej stanici musia špatiť hneď obraz mesta v očiach návštevníkov? Zaujímavé, že na normálneho človeka sa polícia dokáže nalepiť bez akýchkoľvek problémov ak moc chce buzerovať (kauza vymyslené pokuty od policajtov v TN) ale na takéto živly nie.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
superstar
23 - 3422 3550 3426
30 - 3411 3417 3430 3419/6 3425/7
63 - 1403/2 1634/3 1825/4 1829/7 1407/8