tak ta 3001 mi beha pod nosom na 33 a ja som ju zas hladal po celom meste
a napokon 2405 


ale v kvalitnej špičke, t.j. AspoĹ? do 8.45 a už od 13.00. A ako odškodné obnoviť nedeľné podvečery trebárs len od 16 do 20 stačia na to dve kachny ;-)))
COLOR
Ako som si tak okolo deviatej sedel na zabradli na zastavke Riazanska smer mesto, prisla nejaka baba, prstom zacala lozit po cestaku L5, zarazila sa, ked nenasla ziadny odchod, chvilku rozmyslala a potom odisla... Takto si to DPB predstavoval? Co takto A5 s nejakymi kombinaciami Raca-Dubravka po deviatej???
4840 v zabehu ale uz neviem kde som ju vcera videl... dakde v Petrzalke ale linku fakt nevjem.