Reply on: si #10280:
neviem čo ti mám na to napísať, aby som nepoužil nejaký ten vulgarizmus. Hádam len toľko, že máš klapky na očiach a vidíš len MHD. Avšak mesto nefunguje len s MHD.Skús to domyslieť do dôsledkov, keď izraelské televízie budú hovoriť o tom, že v Bratislave ich premiér navštívil hrob jedného z najvýznamnejších rabínov, ktorého hrobka je len nedávno zrekonštruovaná. A možno si pár bohatých židov povie: idem do BA, potom povedia, ako tu bolo a prídu ďalší a ďalší.
Avšak teraz od teba čakám typicky antisemitský výrok: ja tu židov nepotrebujem.
Ba potrebuje prachy a to aj z turizmu.
A to zbytočné S na trati?! No keby tam nemuseli brzdiť kvôli výhybkám a semaforu, tak to uznám, ale inak.
mam pocit ze ik415 su straasne pomale 
Ja sa na to, tiez spolieham, ale iba dovtedy, kym tam nebude daky rychlik, ktory bude stihat na 0.
Andy