Neoplan: Ale nemohli by sme plynofikovať.
na 90:4828 zrejme opravená, lebo už rýchlosti hádzala normálne aj keď nebolo to ešte 100%
Ak máte niekto chuť spoznať dokonale Viedenskú MHD dám vám typ. Vo Viedni je camping. 4 dni stoja 90Eur avšak s lístkom na bezplatnú MHD a so zľavami do muzeí.
na 90:4828 zrejme opravená, lebo už rýchlosti hádzala normálne aj keď nebolo to ešte 100%
Ak máte niekto chuť spoznať dokonale Viedenskú MHD dám vám typ. Vo Viedni je camping. 4 dni stoja 90Eur avšak s lístkom na bezplatnú MHD a so zľavami do muzeí.
skor som tym chcel povedat ze by sme za nizku cenu mali viacej serblov...
Odkedy???
NEOPLAN
Hogy vagy zajtra idem do rodiska ikarusov to tam ocihat, potom vecer vam poviem ako vyzera budapestska mhd