Reply on: d3k0 #10036:
no ani nie...
skor som tym chcel povedat ze by sme za nizku cenu mali viacej serblov...
skor som tym chcel povedat ze by sme za nizku cenu mali viacej serblov...

Odkedy???

dnesna ( pondelkova ) 83 podla poradia :
J
na 90:4828 zrejme opravená, lebo už rýchlosti hádzala normálne aj keď nebolo to ešte 100%
Ak máte niekto chuť spoznať dokonale Viedenskú MHD dám vám typ. Vo Viedni je camping. 4 dni stoja 90Eur avšak s lístkom na bezplatnú MHD a so zľavami do muzeí.