Reply on: Vševedko samofandivý #36831:
Však nafťáčik elektriku nepotrebuje tak prečo nevyskúšať na konenčnej akú majú batérie kapacitu a koľko vydržia... ?
Ozaj neobetuje sa niekto a nepošle mi tie fotky z nehôd pod prístavným mostom a včera toho trolejbusu bol by som veľmi rád, ďakujem veľmi pekne ?