JohnyD: 4827 je v takom stave že ani sám závod Ikarus by sa do jeho opravy radšej nepúšťal, ked mi Tomáš hovoril ako súper vyzeral ked ho ťahali z 1.DPA tak mi stačilo, pokradli čo sa dalo a kostru opäť odtiahli spať do 4.DPA. To je celá práca ústredných dielni. Tak ako písal Sandokan.