Re 2001 vs. kamión: Beriem všetky argumenty, máte pravdu.
Re #36784 R5: No možno, že som zle videl. Pôjdem si to pozrieť. Je docela možné, že som zle pozrel riadok. Po osmej má ísť 8.29 a po 9.27 (podľa CP na imhd.sk) Ešte raz kuknem.
Re #36793 Prazak: Pod slovom nevolnost si myslím, že sa skrýva srdcová príhoda,... Niečo, prečo je potrebné volať sanitku,....
Re #36813 Darro: Nebude to práve tým alkoholom keď vidíš búrané auto aj vpredu aj vzadu. ?
Re #36784 R5: No možno, že som zle videl. Pôjdem si to pozrieť. Je docela možné, že som zle pozrel riadok. Po osmej má ísť 8.29 a po 9.27 (podľa CP na imhd.sk) Ešte raz kuknem.
Re #36793 Prazak: Pod slovom nevolnost si myslím, že sa skrýva srdcová príhoda,... Niečo, prečo je potrebné volať sanitku,....
Re #36813 Darro: Nebude to práve tým alkoholom keď vidíš búrané auto aj vpredu aj vzadu. ?