Reply on: si #56565:
jo. Super ! 28. marca 2002. Za 4 roky nepribudlo v BA ani jedno auto.
Si niekde pribrzdeny alebo z tvojho komunikacneho slovnika vyplyva, ze si neschopny sa vhodnym sposobom vyjadrovat a vyplyva z toho neschopnost mysliet dopredu na zaklade skutocnosti, ze tak ako bolo aj bude ?
A posledna moznost : JAZDIT NACIERNO ?
Strasne !
SZKV
A ještě bych nějakého znalce starých poměrů poprosil o jednu informaci- v té Rize totiž jezdí i klasické T3 se sedáky jako v KT8 (resp. nejstarších T6)! Tak by mě zajímalo, jestli je to původní podoba T3SU, odkdy se to sovětským soudruhům takto dodávalo a jestli tam vůbec někdy pod pr... měli klasický laminát, jako naši cestující. Děkuju