Reply on: intony #99666:
Ranné spoje v nejakom frekventovanom čase 7:00 až 7:15 pre tých čo chcú byť v centre BA do 8:00 (školáci hlavne) by možno ten klbák aj uživili ale zvyšok pochybujem, poobede už ľudia idú domov rozlične aj kvôli nákupom a iným vybavovačkám, tak kto ako stíha čo je veľmi rôzne
Peon
Cez to staré železničné priecestie teraz premáva Slovak Lines čo ide cez Vajnory, Čiernu Vodu, Slovenský Grob do Viničného (a niektoré spoje až do Pezinka -> napr. http://cp.atlas.sk/Route.asp?cl=S&tt=2&i=235&s1=876&s2=3799&p=AT ).
Keďže však 630-ka v tejto etape (na rozdiel od Koncepcie BID) nepôjde aj do Slovenského Grobu, zostane týchto zopár spojov Slovak Lines idúcich cez Vajnory zachovaných?