Reply on: Ámos #99359:
kĺby? ? som si nevšimol, že by to tam bolo v článku napísané. tak to je potom ešte horšie, mali radšej kúpiť 6 nových 12mil. kĺbov (tuším pri citybuse tu lietali cifry od 12 do 14 mil. za kus), ako prerábať 14 starých, ktoré aj tak už možno sú po životnosti a onedlho budú zlikvidované...keby všetky tieto čiastkové prachy, čo dali do takýchto zbytočných reko busov naskladali na kopu, tak tu už možno máme polovicu kĺbov nových...

Marcelllooo
Gro dopravy riesi metro (v ramci mesta), RER vlaky (v ramci nadvaznosti mesta na regiony, napojenie na letiska). Spominane elektricky su niekde medzi metrom a doplnkovou obsluhou autobusmi.
Viacej info mozno naist napriklad tuto:
- http://www.ratp.fr/
- http://www.ratp.info/picts/plans/gif/reseaux/metro.gif
- http://www.ratp.info/orienter/cv/cv_en/carteparis.php