Reply on: 810zssk #99111:
keď si odmyslím manipulačku v Trnávke, potom Jelačičovu a jednu odbočku Karadžičova x Záhradnícka tak nejak viac možností sa u nás nenúka. Okrem toho za tých x rokov furt niesu v schopní vystavať druhú stopu na Patrónke čo vyznieva viac než komicky ?
samozrejme ze v tom tunely je zastavka napojena na vytahovy system R14
Peon
Mimoriadne i vopred plánované dočasné odklony trás liniek by sa mohli v niektorých prípadoch efektívnejšie spraviť (napr. tá 205-ka nie cez Jelačičovu).
A bolo by viac možností na výber pre prípadné budúce zmeny v linkovom vedení trolejbusov.
PS: Aká je to parno-vodná údržba?