Londýn sa bude lúčiť so známymi červenými „double-deckrami“
Keby som tak nasiel clanok "Bratislava sa bude lucit s nekonecnymi planmi na metro" - to by ma potesilo ovela viac.
Keby som tak nasiel clanok "Bratislava sa bude lucit s nekonecnymi planmi na metro" - to by ma potesilo ovela viac.

riko
Pôjdem mu aj zamávať
Potom sa dúfam rozlúčime aj s jeho ovečkami, ktoré snívajú svoj veľký sen o metre...
Pán Boh s nami a zlé preč.