barky: no o 10-ke neviem nic. Ale 13-ku si este pamatam - je to cca tak 9 +/-1 rokov, co mala pravidelnu trasu z hlavnej stannice cez obchodnu nam. snp "konecnu" namp. ludovita stura a spat cez safko, nam. snp - obchodnu na hlavnu stanicu.
Trochu sa mi mari, ze predty, alebo potom sa ta trasa nejako menila a nakoniec ju zrusili. Dovod si uz nepamatam - myslim, ze to bolo kvoli tomu, ze 1-ka zacala chodit az na stanicu. Ale nie som si isty.
No a dnes sa mozes zviest 13-kou, napr. predvcerom sa mi to podarilo. Ze vraj to niekedy chodi ako zalozne vozidlo, ale principu nerozumiem.
Trochu sa mi mari, ze predty, alebo potom sa ta trasa nejako menila a nakoniec ju zrusili. Dovod si uz nepamatam - myslim, ze to bolo kvoli tomu, ze 1-ka zacala chodit az na stanicu. Ale nie som si isty.
No a dnes sa mozes zviest 13-kou, napr. predvcerom sa mi to podarilo. Ze vraj to niekedy chodi ako zalozne vozidlo, ale principu nerozumiem.

Keby som tak nasiel clanok "Bratislava sa bude lucit s nekonecnymi planmi na metro" - to by ma potesilo ovela viac.
riko
Ono to bude asi o tom , že VŠ alebo univerzita síce zvýši absolventovi alebo ešte poslucháčovi vzdelanie, ale nie vždy inteligenciu!!!
A v tomto prípade KLF trafil klinček po hlavičke.
P.S. niekedy mám pocit, že každý šofér by mal pri nástupe do smeny fasovať aj gumové kladivo a ním dať do čela hovadám, ktoré sa aj po otcovskom dohovorení nevedia vpratať do kože.
P.S.2. to kladivo by malo mať aj emblém, týmto vyhlasujem súťaž na jeho motív, aby bolo hneď jasné, kto je absolútnym víťazom štemplovacej ligy