Reply on: 810zssk #98806:
? napisal si dve vety a v kazdej si protirecis... ? pises ze NS je len jeden, ale u nas busy + par radial (dokopy mame tusim dva pary
)inak pozeram ze zase je tu veselo... ?
)
Ja by som bol za, ale treba peniaze a navyse sa obavam ze by zlahka skolabovala IAD (co mi nevadi - kyval by som im z elektricky kym by si vytrubovali na cesticke
810zssk