Reply on: Ámos #97060:
1. Ktore moje udaje su nespravne, ake su spravne, ich zdroj a ako to vies?
2. Tak to sa mylis. Ako manazer nie som direktivny typ, ale skor podporny a konzultativny. Ak sa vsak niektore veci vymykaju spod kontroly, je nutne uplatnit aj prisnejsie korekcne opatrenia. Nerobim to rad, ale niekedy je to nutne.
intony
O električke v Petržalke teraz hovorím iba o trase Šafárikovo nám - Bosákova - (Nám. hraničiarov), ktorá by vhodne napojila Petržalku na centrum mesta, čo autobusy ani trolejbusy z danej oblasti nemôžu a mestské vlaky pôjdu inou trasou.
Som oboma rukami hore za trolejbusové napojenie Petržalky cez Most Apollo (napríklad nahradenie linky 68 alebo aj spojenie centra s Ovsištom).
Som oboma rukami hore za autobusovú dopravu cez ostatné mosty okrem Starého.
Úsek Kamenné nám. - Šafárikovo nám. - Petržalka-sever nemôžeš riešiť ani trolejbusmi, ani autobusmi, ale iba vhodne napojenou električkou.