Reply on: S499.1023 #95174:
Igorko,neporovnavaj 417 s Irisbusom 18 M ! Ked tak,mozno 417 a staru hnusnu klbovu Agoru ! Moj subjektivny nazor je taky,ze je to sto a jedno!!! Uz len ta Renaultacka palubovka....brrrr.....3 tlacidla,15 funkcii....Keby Ikarus "nezmrazil" vyrobu,tak sa k tymto trhom Renault-Agora-CityBus-Citelis-Irisbus (a neviem ako este sa to vola) nikdy nedostane!Je mi ale jasne,ze si "nasiaknuty" z Prahy,tak co ti uz ostava,propagujes to dalej v hesle,"ked zdochla mne koza,nech aj susedovi zdochne"... ?
Ámos
V 1998 ked BA kupovala 100 ks Ik400 presov nakupoval Karosy B941.
Okrem toho Karosa 932/941 ma podlahu vo vyske 890mm a Ik400 760mm.