810zssk: Zo zastávok Borská, MIU Karlová ves, Nad lúčkami,.... nejde na Hlavnú stanicu žiadna linka ak o tom nevieš. Takže by som uvítal vrátenie linky čč. 1 naaa Hlavnú stanicu a zrušenie linky č. 17. Súčasne by som posilnil linku č. 4 a obnovil linku č. 6.
ale podla toho ako beahli po mape prstom tak chceli ist do devinskej no hort smula
Tramway
A pokiaľ viem, tak vozidlá linky č. 17 sú cez sedlo vo vozovni a popoludní idú na linku č. 7, takže žiadne nové električky by sa kupovať neuseli.