Reply on: Valec #93036:
Konečne sa zobudili. Asi to práve prerábajú, lebo na stránke http://tinyurl.com/2yc5d2 vľavo je teraz ešte stále stará cena do Viedne - 8,20 €.No a do Kittsee nestojí u ŽSSK lístok na tých päť kilometrov 2,40 €, ale až 2,80 € oproti 1,70 u ÖBB...
...to by musel byť niekto, kto vie normálne jazdiť na tramvaji a drvivá...
slavius
Autor: Sanos 8.1.2008 13.14 #65474
Re #65472 fobust: ...lebo Zvieratko (BEÚS) nemôže (nechce?) dať vedieť, potrebuje sa voziť sám a sústrediť sa na jazdu (a frajerku), lebo by dopadol ako dobráci jazdiaci s Ikarusmi 280 na linke 131, ktorím už mesiace nikto nedá pokoj a nemôžu si schuti zajazdiť bez pravidelného dozoru kvanta fotografov.
... ako bráni pravidelný dozor kvanta fotografov v jazde vodičom MHD?