Reply on: ivanbuto #93012:
,,„Sme pripravení, v uliciach máme štyridsať mechanizmov a tridsať pracovníkov,“ povedala hovorkyňa magistrátu Eva Chudinová."Toto teda veľmi nechápem, ako môže byť naraz v meste viac mechanizmov ako pracovníkov? ?
...to by musel byť niekto, kto vie normálne jazdiť na tramvaji a drvivá...
Jezo
Slovenské úrady o električke z Viedne nevedia:
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=3569
K tej elektricke: Kade vlastne isla po uzemi petrzalky? Nemohol by mi to niekto trocha popysat? Urcite je to zastavane, ale boli tu uz aj zaujimave navrhy.
A druha otazka, je tam spominane napojenie zeleznicneho tunela na hlavnu stanicu. Alle ja mam pocit, ze to prepojenie bolo vynechane. Ze tam je len odbocka na nove mesto.