http://www.bratislavskenoviny.sk/58688/doprava/samosprava-bratislavy-je-pripravene-na-zimu
zda sa len mne 189 milionov za par celomestskych zatahov vela?
zda sa len mne 189 milionov za par celomestskych zatahov vela?
A ked som sa pital rano na vypravni ako to je s tým auparkom tak nikto nič nevedel
?
TeBeCe
dnesna nova a bezpecna nocna doprava:
N31 - stara plynova vrakosa + 2 SBS + smrdiace h0vn0 vo voze
N34 - ikarus 435 po zivotnosti + 0 SBS + 1 vykrikujuci opilec na prvom sedadle
N55 - stary tambus 232 po zivotnosti
495 - ikarus 435 po zivotnosti, neexistujuca linka
atd...esteze jazdim za staru tarifu ?