? ako niet sa čomu čudovať lebo včera to hlasil šoferom že budu dočasne zmenené zastavky ale iba do 14 00 a ešte dnes do 11 00 sme tam stali
A ked som sa pital rano na vypravni ako to je s tým auparkom tak nikto nič nevedel
?
A ked som sa pital rano na vypravni ako to je s tým auparkom tak nikto nič nevedel
?
Valec
g) defenestrácia
Re #89682 fobust: Už sa teším, až raz zas bude na železnici kalamita a v jednej v noci dorazia rýchliky a ICčko z východu, ako si 300 ľudí z vlakov bude v automatoch kupovať za drobné lísky. A vo vozidlách ich začnú kontrolovať revízori so slovami: "Dobrý večer dámi a páni, revízia cestovných lístkov. Ako bolo na zábave?"