Reakcia na http://www.imhd.sk/ba/index.php?img=27597&typ=gm :
To aj vozidlá náhradnej dopravy sa označujú poradím? Či to tam zostalo ešte z linky, z ktorej bol ten voz stiahnutý?
To aj vozidlá náhradnej dopravy sa označujú poradím? Či to tam zostalo ešte z linky, z ktorej bol ten voz stiahnutý?
Nenechajú to tam len tak.
Valec
g) defenestrácia
Re #89682 fobust: Už sa teším, až raz zas bude na železnici kalamita a v jednej v noci dorazia rýchliky a ICčko z východu, ako si 300 ľudí z vlakov bude v automatoch kupovať za drobné lísky. A vo vozidlách ich začnú kontrolovať revízori so slovami: "Dobrý večer dámi a páni, revízia cestovných lístkov. Ako bolo na zábave?"