Reply on: fobust #89683:
Áno, zastávka tam určite nikdy nebola. No napriek tomu, jej existencia je mojou dávnou predstavou. Jeden výstup na Palisády (existujúcou spojovacou chodbou) a prípadne aj druhý výťahom na hrad. To by bola atrakcia

takze co pomoze? peticie? zalovanie DP? strajky?
Mike
čo pomôže?
a) petície
b) žalovanie DP
c) štrajky
d) iné
e) neviem
f) nič