Reply on: fobust #89683:
Áno, zastávka tam určite nikdy nebola. No napriek tomu, jej existencia je mojou dávnou predstavou. Jeden výstup na Palisády (existujúcou spojovacou chodbou) a prípadne aj druhý výťahom na hrad. To by bola atrakcia

takze co pomoze? peticie? zalovanie DP? strajky?
Mike
To potom seriózne môže ten lístok stáť aj 66 Sk za atrakcie ako "ukradni si svoj autobus", alebo "dorež za najkratší čas čo najviac sedadiel", alebo "za 88 Sk môžeš spacifikovať SBSkárov vo vozidle" (ak si tam nejakí trúfnu), a iné adrenalínové športy. ?