Reply on: 810zssk #89143:
Ach tak, ty môj malý logik ? . A ty by si mi vedel popísať, ako taký blokovač vyzerá, kde sa nachádza, ako si zistil, že tam nie je? A záverom by som, ako obvykle, doporučil detským účastníkom diskusie, aby najprv veľa študovali a až potom vypúšťali odborné posudky.
alebo potom cez net.. stiahni z oficialnej stranky demo, zaplat a aktivuj. Alebo vyuzi isty alternativny sposob 

Allredo
1.)Mnoo, ja som hral to demo, strasna haluz (chudaci cestujuci ? ) ... ale od nich si to nebudem stahovat a takto cvakat, to sa radsej poobzeram ked pojdem do Viedne, tam by to mali mat na beton... len som chcel vediet ci to nahodou nekto nema
2.) a ze do takej (s prepacenim) diery ako je Brezno to dali, to je mozno prva faza DP ako nalakat buducich vodicov ☺