V oktobrovom cisle casopisu Expres ktory je zdarma v IC je na str.9 clanok o IDS BSK (s fotkou stanice v KE :D), tak ak IC pojdete nenechajte ho lezat.
...

v dpb sa celkom hodia, len skoda ze nie su 12ky... tie by sa hodili viac a mohli by nahradit vrakosy
?
Beus
Ad "dávať DPB znova na nohy" - DPB je už momentálne v parádnom bahne. Po ukončení zahradníckeho pôsobenia bude v takom análnom otvore a fekáliách (najmä kvôli masovému odlivu cestujúcich do IGK vplyvom jeho ekonomických "optimalizácií"), že jediné čo bude možné, bude vyhlásiť bankrot DPB, a zrušiť celú MHD v BA, veď magorstrát ju nepotrebuje, a nebude ju predsa dotovať, keď je stratová.