Reply on: milannco #89151:
Jáááj, 80tky som tam zabudol dopísať 
V "SOR klasik" zadelení budú ešte aj 80-tky - cez týždeň jedno ranné špičkové poradie, a cez víkend 2 zo 4 celodenných... ale predpokladám, že zvyšné 80-tky tiež nebudú 12m vozy, ale budú v "SOR BN" zadelení...

M3go
http://youtube.com/watch?v=W2VBH9KRbYA
http://youtube.com/watch?v=bGv8LLQuf7k
http://youtube.com/watch?v=ZnYWi-4H2wQ
Neni to tak zle:D