Reply on: S499.1023 #89157:
omg, proste som chcel povedat ze tam nemaju zapnute blokovanie rozjazdu a otvorenymi dverami a naopak. Len ty mas potrebuj to rozpytvavat. Vsevedko.
alebo potom cez net.. stiahni z oficialnej stranky demo, zaplat a aktivuj. Alebo vyuzi isty alternativny sposob


810zssk
- paci sa mi ze SORky maju potahy s logom BA, ale lepsie by bolo keby tam aj bol napis Bratislava
- budu este niecim polepene?
- naco tam dokelu zas instalovali dopyt?