Reply on: bwd #89066:
Pardon, pojde. Ale len na zastavku Vyvojova. Podla toho ze neobsluhuje vsetky zastavky v Rusovciach okrem Vyvojovej som predpokladal ze tam nejde.
takze nejaky ti plus minus bratislavcania sa najdu 
ale ked sa priznam, mne to je uz jedno...
810zssk
"Ak tomu správne rozumiem z novinky, v úseku Jarovce - Rusovce budú mať X91 a 191 rovnakú trasu? Neobslúžia zastávku "Jarovce"?" - no ja som to pochopil tak ze 191 do Rusoviec NEPOJDE.