Reply on: Ike #89045:
Keď už sme pri tomto, keby niekto vedel o zachovalej plastovej Tatre 138 (nie 148, tá sa dá bežne kúpiť) - takej s plnými oknami - rozhodne by som mal záujem.
takze nejaky ti plus minus bratislavcania sa najdu 
ale ked sa priznam, mne to je uz jedno...
Ámos
Podla toho co hovorili na stretnuti ratali s 5 minutovym intervalom ? ku*vy