Viackrat to tu bolo spominane pri dennej doprave ak bol niekto nespokojny s prestupovanim ci inymi vecami.
Nikto vas nenuti jazdit tou nocnou dopravou. Chodte pesi, na bicykli, taxikom, vlastnym autom, na koni, mne je to jedno.
Ale nema zmysel neustale obmielat aka je to chobotina. Nic sa tym nezmeni. Cas ukaze ci budu mat vozy plne alebo prazdne a ked budu praznde ako sa stym vysporiadaju.
Ci vynaju nocnu dopravu spod predplatnych listkov a bude sa cvakat 22 korun, alebo sa vratia k staremu linkovaniu,...
Nikto vas nenuti jazdit tou nocnou dopravou. Chodte pesi, na bicykli, taxikom, vlastnym autom, na koni, mne je to jedno.
Ale nema zmysel neustale obmielat aka je to chobotina. Nic sa tym nezmeni. Cas ukaze ci budu mat vozy plne alebo prazdne a ked budu praznde ako sa stym vysporiadaju.
Ci vynaju nocnu dopravu spod predplatnych listkov a bude sa cvakat 22 korun, alebo sa vratia k staremu linkovaniu,...

drink
Ja považujem železničné prepojenie Petržalka - Filiálka za celkom dobrý nápad, ale pre trasu Janíkov Dvor - Šafko ("staré" centrum) mi stále vychádza ako lepšie riešenie električka. Rád sa nechám presvedčiť o opaku.
Zaujímave je tiež, že s S-Bahnom do Rusoviec, Rajky atď sa vôbec nepočíta, pričom plánovaná zástavba Petržalka Juh by bola rovnako dostupná z existujúcej železničmej trate.