Reply on: Ike #89045:
Keď už sme pri tomto, keby niekto vedel o zachovalej plastovej Tatre 138 (nie 148, tá sa dá bežne kúpiť) - takej s plnými oknami - rozhodne by som mal záujem.
takze nejaky ti plus minus bratislavcania sa najdu 
ale ked sa priznam, mne to je uz jedno...
drink
Ja považujem železničné prepojenie Petržalka - Filiálka za celkom dobrý nápad, ale pre trasu Janíkov Dvor - Šafko ("staré" centrum) mi stále vychádza ako lepšie riešenie električka. Rád sa nechám presvedčiť o opaku.
Zaujímave je tiež, že s S-Bahnom do Rusoviec, Rajky atď sa vôbec nepočíta, pričom plánovaná zástavba Petržalka Juh by bola rovnako dostupná z existujúcej železničmej trate.