http://bratislava.sme.sk/c/3555468/Zmeny-MHD-v-Petrzalke-meskaju.html
Podľa tohto sa má 84 presmerovať len v Ovsišti (čo by aj dávalo zmysel, lebo pindalo Ovsište a nie Lachova a pridružené ulice) cez zastávky Ovsišťské námestie, Bulíkova a Šustekova. O Lachovej a Námestí hraničiarov sa taam nič nespomína, a to sa mi nezdá že by to nebolo doležité, lebo pri iných linkách spomínajú každú novú zastávku. Takže žeby nový variant s kozmetickou úpravou 84 len v Ovsišti? (to by tu kecha asi porazilo... ? )
Podľa tohto sa má 84 presmerovať len v Ovsišti (čo by aj dávalo zmysel, lebo pindalo Ovsište a nie Lachova a pridružené ulice) cez zastávky Ovsišťské námestie, Bulíkova a Šustekova. O Lachovej a Námestí hraničiarov sa taam nič nespomína, a to sa mi nezdá že by to nebolo doležité, lebo pri iných linkách spomínajú každú novú zastávku. Takže žeby nový variant s kozmetickou úpravou 84 len v Ovsišti? (to by tu kecha asi porazilo... ? )
Peon
Zo zastávky "Kopčany - sídlisko" treba ísť aj po kraji cesty, cez nejaké koľaje a nezaujímavým neobývaným prostredím. Naviac, 1. 11. bude premávať priamo k Cintorínu Petržalka X82-ka.
Re #88604 TeBeCe: A nebolo z ich hlasu počuť prekvapenie, že im niekto kvôli tomu telefonuje? Alebo teba už poznajú?