http://bratislava.sme.sk/c/3555468/Zmeny-MHD-v-Petrzalke-meskaju.html
Podľa tohto sa má 84 presmerovať len v Ovsišti (čo by aj dávalo zmysel, lebo pindalo Ovsište a nie Lachova a pridružené ulice) cez zastávky Ovsišťské námestie, Bulíkova a Šustekova. O Lachovej a Námestí hraničiarov sa taam nič nespomína, a to sa mi nezdá že by to nebolo doležité, lebo pri iných linkách spomínajú každú novú zastávku. Takže žeby nový variant s kozmetickou úpravou 84 len v Ovsišti? (to by tu kecha asi porazilo... ? )
Podľa tohto sa má 84 presmerovať len v Ovsišti (čo by aj dávalo zmysel, lebo pindalo Ovsište a nie Lachova a pridružené ulice) cez zastávky Ovsišťské námestie, Bulíkova a Šustekova. O Lachovej a Námestí hraničiarov sa taam nič nespomína, a to sa mi nezdá že by to nebolo doležité, lebo pri iných linkách spomínajú každú novú zastávku. Takže žeby nový variant s kozmetickou úpravou 84 len v Ovsišti? (to by tu kecha asi porazilo... ? )
V.S.BA
Perfektný príspevok !!!
Žijem v Bratislave a dokonca pracujem aj na Airport BTS, o plánovanej železnici s prepojením letiska s mestom sa tu doteraz iba šušká...
Malo by sa to viacej medializovať, alebo si to naše letisko naozaj niekto plánuje sprivatizovať ???
Riaditeľa letiska už vymenili...
http://www.telecom.gov.sk/index/open_file.php?file=doprava/zeleznica/studia/dus_ten_t.pdf
http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=44271
?