Reply on: KT8 #87878:
Pištík, zase nerob múdreho a nevyjadruj sa tu radobyodborne k veciam, o ktorých evidentne nemáš ani šajnu.1) Aký licenčný šmejd jazdí v Nitre?
2) Aký rozdiel je medzi Passatom vyrobeným pre východný a pre nemecký trh?
3) Čo montujú Slováci?
Mirec1
A ešte som zabudol, Mercedesy sú jednoznačne najkrajšie z celej ponuky skúšobných autobusov.
Pokiaľ ide o tie električky Porsche, pozrel som sa na iné obrázky, a v tom máš pravdu a Jano111 tiež, že sa hodia skôr na nejakú rýchlodráhu. Tie bratislavské skúšobné, pôvodne vyvinuté tuším pre Cagliari, sú naozaj estetickejšie.