Reply on: Amoral #87717:
myslim, že ta trať cez Slavičie tunelom asi nie...teda pokiaľ viem tak je tam dosť zložite podložie - prave kvoli nemu vraj mali problemy aj so Sitinou + je tam vysoka podzemna voda
myslel som ze je to tam ako tak zachovale, napr ako v Stupave
Ike
a potom, kiez by dpb radsej namiesto zavadzania pipipiliniek zaviedol nieco ako S-Bahn... ked uz chce robit dopravu na regionalnej urovni?
nebolo by to dobre? BA-Svaty Jur-Pezinok-Senkvice, BA-Ivanka-Bernolakovo-Velky Biel- Senec
BA-Lamac-DNV-STupava
BA-Lamac-DNV-Zohor
BA-Malacky
BA-Samorin
verim ze raz sa toho dozijem, ze tu budu premavat moderne elektricke jednotky s intervalom 15-30minut