Reply on: Jakub1 #87687:
Keby mesto nečakalo na marec 2008, asi myslia zúčastnené strany, že unifikácia MHD,SAD,SL a železníc začne sama. Keby mesto malo eminentný záujem, tak okrem linky 155 (ktorá teraz žije len v spomienkach) premávala aj vlaková linka z DNV, Rače, Vajnor alebo P.Biskupíc. Hoc by linky chodil len na stanicu ale pozrite sa na príklad 155 ktorá odviezla cestujúcich z Východného na Vinohrady za 5min, čo je čas aký treba na cestu busom na Detviansku k elinám a to za predpokladu, že chytíš 52/56. Mesto má záujem len všetko zastavať a na dopravu nemyslí, tak ako na IAD ako na MHD.
pri dnesnom nedostatku vodicov a autobusov
Amoral
DPB si pomýlil pojmy s dojmami, lebo nikto si nesťažoval na trasy liniek ale na presnosť spojov. Ak si dakto myslel,že audit spôsobí, že linky budú chodiť načas tak sa mýlil, kvalita ostala, ale meškanie ostalo a nielen,že ostalo ale spoje aj nejazdia. Tu išlo o vlastnú skreslenú interpretáciu magistrátu a DPB so zmyslom ušetriť a naoko nakecať krásne sladké reči o krátkych intervaloch. O presnosti spojov však už nikto nehovoril. V súvislosti s dákym šumom o rušení bus pruhov myslím,že prestupný systém utŕži dobrú facku,takže magistrát chce šetriť ale pre plynulosť MHD ani nepohne okom, nieto už prstom. Prestupný systém sa okrem toho aplikoval len v polovici mesta, električky naďalej premávajú presne podľa tej dogmy "odvšadial všade" čo zázračne nevadí nikomu.