Reply on: S499.1023 #87880:
Odpovedz si sám. Asi vieš odpovede na svoje otázky. Ja mám skúsenosti zo zahraničia a neviem, ktoré Mercedesy sa kde montujú a ani to radšej nechcem vedieť. Len nechcem zhorieť v žiadnom šmejde. Na druhej strane nie je jedno, aké šeredy jazdia po bratislavských uliciach.
Mirec1
V Ríme som dosť dlho žil a tam som Mercedesmi cestoval po meste a ani jeden Mercedes nikdy nehorel, ba ani Iveco. Pokiaľ ide o tvoje ďalšie otázky na mňa, technickými parametrami autobusov sa profesionálne nezaoberám, ale myslím si, že nie sme takí bohatí tu v BA, aby sme si mohli dovoliť kupovať lacné šmejdové autobusy, a potom dávať kopu peňazí za ich opravy. Dôsledok je, že lístky za MHD potom stúpajú a stúpajú a sú drahšie ako v Ríme. To ti garantujem. Stačí niekedy použiť aj sedliacky rozum a skúsenosť. Vieš, priateľu?