Reply on: qiu #83991:
v nudzovych pripadoch sa samozrejme da dohodnut s vodicom, ak je vo vozidle dost miesta. zalezi vsak od konkretneho vodica, ak povie, ze nie, tak ta z vozidla vyhodi hned po nastupe a nemusis nic riesit s revizorom. v cyklobuse plati 22 Sk listok (hodinovy) pre bicykel, tak je slusne cvaknut si taky aj v pripade, ze mozes cestovat s bikom aj v obycajnych spojoch.

810zssk
cele odchody by sa idealne mohli posunut o 15 minut. Totiz, prvy nocak sa casto kryje s poslednym dennym spojom.. realny priklad: hrozilo ze zmeskam poslednu L2 z Hlavnej stanice (23:29). V takom pripade by som musel pouzit N53. Prva vsak ide tesne po L2 (23:30) a je predpoklad ze zaroven zmeskam aj tu a budem cakat 30 minut. Keby sa posunuli odchody bolo by to len 15 minut. Navyse by sa zmensil rozdiel medzi poslednym nocakom a prvym dennym spojom.