Reply on: Mikimaus #83832:
Dobre napísané. DPB ide za naše peniaze, preto môžeme vedieť a videiť čokoľvek chceme, len platy furt nevieme aké majú najvyšší. Určite to sú násobky platov šoférov, plus odmeny ktoré si schvaľujú veľkoryso za každoročnú "prácu". Kľudne by nemuseli platiť DPB z našich daní,nechať nám peniaze a mohli by sme každý mať auto. Mňa už jazdenie DPB prestáva baviť, len spravím si vodičák a keď poviem našim, že by bolo fajn mať auto tak už sa tu asi nikdy neozvem ☠
Ale netreba byť paranoidný.

hoppusmark
No a vývoj nezastavíš, a nemôžeš si povedať, že všetko nové je zlé.. Potom by sme sa nikam nedostali..
To by sme si tak mohli povedať aj pri kúpe auta...
Aj ty by si si radšej kúpil Škodovku ako Mercedes len preto, že pri Škodovke je jednoduchšia údržba a budeš platiť menej za servis? Stavím sa, že nie...
Tak potom nehovor, že ľudia sa majú voziť v plesnivých Ik280 len preto, že si nevyžadujú takú údržbu... Ja sa v nich voziť nemienim... Howgh