Reply on: RDZ 50 #82316:
Hlavne, že Vrakosy diesel aj CNG sú bezpečné. Im vážne d**e, ročné vozy vyhodiť na šrotovisko a rasšej rušiť spoje, resp. tu nechať behať pomaly 20 ročné vraky? ? Už skutočne začínam rozmýšľať, že keď skončím vodičák na DPB a jeho "služby" sa v čo najskoršom možnom termíne vykakám.
hoppusmark
Podľa mňa to teraz budú konzultovať s výrobcom a až potom sa uvidí, čo ďalej... Lebo keďže tie výsledky došli až v piatok, tak zrejme ešte okrem TA3 nikto výrobcu nekontaktoval...