Reply on: Ike #76708:
Keby sme to mali mohli by sa obnoviť staré expresné linky, nech to nemusí toľko vzlietať.
Čo s tým?
ja len konštatujem, že tie upratovačky akosi nestíhajú.
naco stavat hybridy, postavme MHD vrtulniky, MHD zastavky-heliporty a je po problemoch
wizard112
Boj proti sprejerom je veľmi ťažký. Čiastočne by pomohlo, keby každý voz bol po službe očistený. Len zase je problém, že by bolo potrebné zamestnať ľudí (neviem, či by mal vodič chuť čistiť voz po službe). Počet sprejerov by sa snáď mierne znížil, ale najmä vozy by boli čistejšie. A keby sprejeri zistili, že ich diela nevydržia ani zopár hodín, vykašľali by sa na to (dúfam).