Reply on: SDX #76480:
A intervaly?
Takže z Ružinova na Obchodnú oblúkom cez Špitálsku alebo 3/6+2+5? Dva prestupy.
Z Rače do Petržalky zachádzkou cez Obchodnú?
Na nábreží, kde je potrebná nižšia kapacita dve linky 4/7 a na Kapucínskej kde je potrebná väčšia kapacita iba jedna? Keď už šoto, tak 4 cez tunel a Námestie SNP

Z Dúbravky do Ružinova cez Šafárikovo námestie 6+7?
Lebo inak je to na dva prestupy na hrane.
alebo tiez nerozumiem tej co je za koncom Bratislavy, mimo katastra BA na hranici SC okresu kde NIC NENI...
R.A.T.P.
PLS, mozes uviest kde a ake plany metra si videl ?
(klasickeho "Ruskeho" z obdobia do 1989,
alebo plany po r. 1990 na VAL - ono je to vlastne jedno,
trasovanie NS je ustalene, len som zvedavy).
Dik,
R.A.T.P.