Reply on: Dunčo #76436:
Medzi Hlavnou stranicou a žst. Nové mesto premávala dlhé roky tranzitnu frekvenciou absolútne nevyťažená d-14. Ľudia akosi nechápu tvoju ideu, že má zmysle cestovať len zo stanice, na stanicu a medzi stanicami, prípadne na Vazovovu ? .
alebo tiez nerozumiem tej co je za koncom Bratislavy, mimo katastra BA na hranici SC okresu kde NIC NENI...
Ike
inak by ma zaujimalo, moze vyuzit SAD aj vramci BA? aj ked nemam BID? lebo minule som sa potreboval dostat z ZST lamac na Vrancovicovu a vsetky MHD spoje mi zdrhli a dosla SADka... som vahal chvilu..