Reply on: Dunčo #76436:
Medzi Hlavnou stranicou a žst. Nové mesto premávala dlhé roky tranzitnu frekvenciou absolútne nevyťažená d-14. Ľudia akosi nechápu tvoju ideu, že má zmysle cestovať len zo stanice, na stanicu a medzi stanicami, prípadne na Vazovovu ? .
alebo tiez nerozumiem tej co je za koncom Bratislavy, mimo katastra BA na hranici SC okresu kde NIC NENI...
Vladimír
I keď existujú vodiči, čo to ofrflú. Ale keď už Slovak Lines nastolili tú novú kultúru...